ZÁSADITÉ PROCEDURY - ODKYSELENÍ ORGANISMU ZÁSADITOU FORMOU dle Dr. Jentschury

Procedury, které pomáhají odkyselení organismu a uvedení PH do rovnováhy tak, aby krev mohla optimálně proudit, a může vyživovat buňky a udržovat organismus v čistotě.
Procedury působí příznivě nejen na pleť, ale i na psychiku, zklidňují a harmonizují, uvolňují otoky, lymfatický systém. Koupele a masáže jsou prováděny pomocí „Zásadito-minerální soli "MeineBase“, která využívá schopností a účinků 8 drahých kamenů (Achát, Karneol, Citrín, Chrysopras, Onyx, Křišťál, Safír, Chalcedon).
K procedurám na odkyselení organismu doporučujeme kombinaci lymfatických masáží a procedur a během pobytu pít bylinný čaj 7x7 KräuterTee, který svým složením podporuje odkyselení organismu.

NABÍDKA ZÁSADITÝCH MASÁŽÍ A PROCEDUR:

KARTÁČOVÁNÍ vč. PEELINGOVÉ MASÁŽE (60min) - DOPORUČUJEME
Procedura, při které se celé tělo vykartáčuje pomocí „energetického kartáče“(velmi jemné štětiny ze slitiny mědi a cínu)
a následně se do pokožky vtírá zásaditá sůl pomocí horké vody a oleje. Nakonec se na obličej pokládá vliesová maska
Doporučujeme v kombinaci s přístrojovou procedurou "BAOBAB" - bylinná parní lázeň, kdy se sůl na těle rozpustí a díky prohřátí se podpoří jak lymfatický systém tak celková detoxikace organismu.

ZÁSADITÁ MASÁŽ CELOTĚLOVÁ (60min)
Jemná masáž, při které se vtírá rozpuštěná zásaditá sůl pomocí oleje do pokožky celého těla

ZÁSADITÝ ZÁBAL vč. masáže (30min masáž, 30min zábal)
Jemná masáž, při které se vtírá rozpuštěná zásaditá sůl pomocí oleje do pokožky celého těla, které se zabalí následně do igelitu. Díky prohřátí pokožky, má sůl blahodárné účinky na pokožku a pleť.