DETOXIKAČNÍ METODA K UPEVNĚNÍ VAŠEHO ZDRAVÍ

Tato metoda představuje moderní, velice účinný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů a jak uvést naše energetické pole opět do rvnováhy. Metoda "Mary Staggs Detox" prospívá všem, dokonce i těm, kteří si myslí, že jsou naprosto zdraví a dodržují zásady zdravé výživy. Tato metoda skvěle doplňuje ostatní terapie.
Metoda je založena na elektrolýze. Migrací iontů v ionizovaném elektrolytickém roztoku vzniká ve vaničce velmi slabý elektrický proud. Přitom se vytváří elektromagnetické pole, které stimuluje reflexní zóny na nohou či rukou, podobně jako u reflexní terapie. Tyto stimuly jsou tělesnými tekutinami postupně předávány všem orgánům a tělesným systémům. Takto vytvořené bioenergetické proudění v těle má stimulující účinek nejen na mikrocirkulaci, ale zároveň pomáhá odstranit energetické bloky a podporuje činnost měkkých tkání, tělesných orgánů a systémových funkcí.

JE LÉKAŘSKY POTVRZENO, ŽE PŘI POUŽÍVÁNÍ PŘÍSTROJE "MARY STAGGS DETOX" DOCHÁZÍ KE ZLEPŠENÍ MIKROCIRKUALCE I těmi nejmenšími cévami lidského těla proudí krev: tento jev nazýváme mikrocirkulací. Čím lépe mikrocirkulace funguje, tím lepší je okysličování a zásobování těla živinami. Zároveň jsou aktivovány samoléčebné schopnosti lidského organizmu. Porucha mikrocirkulace může být důvodem různých akutních i chronických onemocnění. Poškození začíná již na úrovni molekul a buněk, které nejsou schopné se řádně zbavovat odpadních a toxických látek přirozeným způsobem. Z těchto důvodů se může nedostatečná mikrocirkulace podílet také na následujících zdravotních potížích:
- artróza - problémy oběhového systému
- různé druhy chudokrevnosti
- trávicí problémy a zácpa
- křeče
- imunitní problémy
- chronický únavový syndrom
- kožní problémy
- problémy močových cest
- migrény, bolesti
- únava, vyčerpání, deprese a úzkostné stavy