SPOLEK IMANI - NOSISLAV, VELKÉ NĚMČICE U BRNA

Zveme Vás do jihomoravského kraje do oblasti vína a slunce. Penzion leží asi 20km od Brnem mezi jabloňovými sady s výhledem na Velkopavlovické vinice. Díky klidnému prostředí a umístěním prakticky na samotě si i zde můžete prožít krásné dny plné klidu.

V penzionu je šest dvou až tří lůžkových pokojů a 3 koupelny s toaletou a velká společenská místnost, kde jsou pořádány kurzy a prožitkové semináře.

Jak se do penzionu dostanete?

AUTOBUSEM ze stanice BRNO ÚAN Zvonařka do stanice VELKÉ NĚMCICE-BOUDKY Autobus jezdí celkem pravidelně, cesta trvá cca 35min. Zastávka však bývá na znamení. Dá se dojet i do stanice NOSISLAV OÚ, ale pěšky je pak delší o cca 1km.

AUTEM přes Brno po dálnici na BRATISLAVU, za Brnem sjezd ŽIDLOCHOVICE, SLAVKOV U BRNA (značen i jako BLUČINA 1km). Dále pokračujete na město Židlochovice, Nosislav. Hned za vesnicí Nosislav je autobusová zast. BOUDKY a hned za ní se dáte doprava, přes železný most, jedete cca 500m mezi jabloňovými sady k prvním domkům. Vjezd první brána vlevo, hned vedle sadu (zadní dům). Cesta trvá cca 20-30min z Brna.

TĚŠÍME SE NA KRÁSNÉ DNY PROŽITÉ S VÁMI...